Ons team

Hieronder vindt u een overzicht van ons team. Klik op een foto voor meer informatie.

Klaas Hummel
directeur, fysiotherapeut, manueel therapeut & golffysiotherapeut
khummel@ftcnoord.nl

Gerard Koerts
directeur, fysiotherapeut & psychosomatisch fysiotherapeut
gkoerts@ftcnoord.nl

Gerben Huiting
fysiotherapeut, echografie
ghuiting@ftcnoord.nl

Marianne Korsten
fysiotherapeut & haptonoom
mkorsten@ftcnoord.nl

Cathelijn Hartman
Fysiotherapeut, hart- en vaat(claudicatio)therapeut, ZwangerFit® trainer/coach & oedeemtherapeute i.o
chartman@ftcnoord.nl

Jaap Nicolai
fysiotherapeut & psychosomatisch fysiotherapeut
jnicolai@ftcnoord.nl

Carin Meijer
fysiotherapeut met aandachtsveld kinderen
cmeijer@ftcnoord.nl

Corine van Beem-Dijk
fysiotherapeut & kinderfysiotherapeut
cvanbeem@ftcnoord.nl

Esther van Hal-Roukema
fysiotherapeut, oedeemfysiotherapeut & oncologie-fysiotherapeut
eroukema@ftcnoord.nl

Alice Roukema
fysiotherapeut & bekkenfysiotherapeut
aroukema@ftcnoord.nl

Karin Boels
fysiotherapeut & psychosomatisch fysiotherapeut
kboels@ftcnoord.nl

Jessica Raadsveld
fysiotherapeut &
geriatrie-fysiotherapeut
jraadsveld@ftcnoord.nl

Annelott Westerhof
fysiotherapeut & sportfysiotherapeut
awesterhof@ftcnoord.nl

Linda Katuin
fysiotherapeut, dry-needling & manueel therapeut
lkatuin@ftcnoord.nl

Annika Robertus
fysiotherapeut &
haptonoom
arobertus@ftcnoord.nl

Trees de Breed
secretariaat
info@ftcnoord.nl

Charlotte Feimann
Fysiotherapeut &  kinderfysiotherapeut i.o.
cfeimann@ftcnoord.nl

Pieter Wesseling
fysiotherapeut,  dry-needling &
echografie, EPTE
pwesseling@ftcnoord.nl

Eelke de Jong
fysiotherapeut
e.dejong@ftcnoord.nl