Ons team

Hieronder vindt u een overzicht van ons team. Klik op een foto voor meer informatie.

Klaas Hummel
Klaas Hummel
directeur, fysiotherapeut, manueel therapeut & golffysiotherapeut
khummel@ftcnoord.nl

Gerard Koerts
Gerard Koerts

directeur, fysiotherapeut & psychosomatisch fysiotherapeut
gkoerts@ftcnoord.nl

Annemiek Töben
Annemiek Töben
directeur, fysiotherapeut, manueel therapeut & COPD-fysiotherapeut
atoben@ftcnoord.nl

Jan Hartman
Jan Hartman
fysiotherapeut, podoloog & claudicatiotherapeut
jhartman@ftcnoord.nl

Marianne Korsten
Marianne Korsten

fysiotherapeut & haptonoom
mkorsten@ftcnoord.nl


Hanny Varenhorst
fysiotherapeut, reumatherapeut & dry-needling
hvarenhorst@ftcnoord

Jaap Nicolai
Jaap Nicolai
fysiotherapeut & psychosomatisch fysiotherapeut
jnicolai@ftcnoord.nl

Carin Meijer
Carin Meijer
fysiotherapeut met aandachtsveld kinderen
cmeijer@ftcnoord.nl

Corine van Beem
Corine van Beem-Dijk
fysiotherapeut & kinderfysiotherapeut
cvanbeem@ftcnoord.nl

Esther Roukema
Esther van Hal-Roukema
fysiotherapeut, oedeemfysiotherapeut & oncologie-fysiotherapeut io
eroukema@ftcnoord.nl

Alice Roukema
Alice Roukema

fysiotherapeut & bekkenfysiotherapeut
aroukema@ftcnoord.nl


Jaklien Bouma
fysiotherapeut, oedeemfysiotherapeut & haptonoom
jbouma@ftcnoord.nl

Jessica Raadsveld
Jessica Raadsveld
fysiotherapeut &
geriatrie-fysiotherapeut
jraadsveld@ftcnoord.nl

Annelot Westerhof
Annelott Westerhof

fysiotherapeut & sportfysiotherapeut
awesterhof@ftcnoord.nl

Linda Katuin
Linda Katuin
fysiotherapeut & dry-needling
lkatuin@ftcnoord.nl


Annika Robertus
fysiotherapeut &
haptonoom io
arobertus@ftcnoord.nl


Trees de Breed
secretaresse
info@ftcnoord.nl


Charlotte Feimann
waarneemster